Інтерфакс-Україна
16:36 09.05.2025

Кабмін затвердив угоду з Туреччиною про співробітництво в галузі освіти

1 хв читати
Кабмін затвердив угоду з Туреччиною про співробітництво в галузі освіти

Кабінет міністрів України затвердив міжурядову угоду з Туреччиною про співробітництво в галузі освіти.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п'ятницю.

Зокрема, затверджено угоду між урядом України та урядом Турецької Республіки про співробітництво в галузі освіти, вчинену 18 лютого 2025 року у м. Анкарі (Туреччина).

Відзначається, що угода створить правове підґрунтя для розвитку двосторонніх академічних та експертних обмінів, виконання спільних проектів, науково-дослідницької діяльності в галузі освіти та організації освітніх програм, обміну досвідом та інформацією щодо передових освітніх практик між Україною і Туреччиною.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА