Інтерфакс-Україна
04:42 03.05.2025

"Нафтогаз" за 2024р виплатив 81 млн грн провідному персоналу і 33 млн грн. членам наглядової ради

2 хв читати

НАК "Нафтогаз України" за підсумками 2024 року виплатив провідному управлінському персоналу компанії, що складався в середньому з п’яти членів правління та шести директорів 81 млн грн компенсації проти 77 млн грн у 2023 році, коли провідний персонал складався з чотирьох членів правління і шести директорів.

"Компенсація провідному управлінському персоналу, що входить до складу адміністративних витрат, включала заробітну плату й додаткові поточні премії та становила 81 млн грн", - говориться у консолідованій фінансовій звітності товариства за 2024 рік.

Виплати на забезпечення діяльності наглядової ради компанії за 2024 рік склали 33 млн грн проти 18 млн грн у 2023 році. Вказана сума включала оплату послуг членам НР у розмірі 29 млн грн та 4 млн грн у вигляді відшкодування витрат, пов'язаних з виконанням ними обов'язків членів наглядової ради.

"Членам наглядової ради була встановлена фіксована винагорода, яка виплачується відповідно до умов індивідуальних цивільно-правових договорів, укладених компанією з членами НР", - сказано у документі.

НАК "Нафтогаз України" за результатами 2024 року отримала 23,9 млрд грн чистого прибутку проти 0,8 млрд грн збитку у 2023 році.

Як повідомлялося, група "Нафтогаз" за результатами 2024 року отримала майже 38 млрд грн чистого консолідованого прибутку, що на 15 млрд грн, або на 64% більше, ніж у 2023 році. Водночас доходи від реалізації становили 298,7 млрд грн.

Найбільший внесок у прибуток "Нафтогазу" за минулий рік забезпечило АТ "Укргазвидобування", яке збільшило фінансовий результат до 20,9 млрд грн, що майже вдвічі більше порівняно з 2023 роком.

Джерело: https://t.me/NaftogazUA/2515

www.mof.gov.ua

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держприкордонслужба: на Сумщині ворог продовжує штурмувати малими групами, броньовану техніку не використовує

Глава польської спецслужби: Якщо США не продовжать військову допомогу, це створить проблему з ефективною підтримкою України

Рада планує дозволити особам від 60 років проходження військової служби за контрактом

У Сумах через атаку ударних БпЛА постраждала, попередньо, одна людина

Найближчі дні в Україні будуть спекотними, у четвер майже без опадів, у п'ятницю короткочасні дощі

Варшава надала Києву підтримку на 5 млрд євро - глава польської спецслужби

Під час агресії Росія вбила щонайменше 631 українську дитину, світ не може забути чи пробачити такі злочини - Сибіга

Окупанти вдарили по околиці Харкова, є постраждалий

Рада ухвалила закон про компенсації військовослужбовцям за невикористані відпустки

Унаслідок операції СБУ на аеродромі "Іваново", імовірно, зазнали пошкоджень два літаки ДРЛВ А-50 – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА