Інтерфакс-Україна
17:14 30.04.2025

У Києві відкрили "Простір реальних навичок" для навчання Захисту України

2 хв читати
У Києві відкрили "Простір реальних навичок" для навчання Захисту України
Фото: https://t.me/zedigital/5746

"Простір реальних навичок" для навчання дітей, освітян та батьків предмету "Захист України" відкрили у Києві на базі коледжу інженерії, управління та землевпорядкування Київського авіаційного інституту (КАІ), повідомив віце-прем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Діти вивчатимуть основи Захисту України, які відповідають сучасним викликам. У просторі є все для якісного розвитку навичок домедичної допомоги, цивільного захисту та інформаційної безпеки. Також відбуватимуться тренінги для підвищення кваліфікації вчителів та заходи для роботи з батьками", - написав він у телеграмі у середу.

Федоров повідомив, що простір працюватиме на базі Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування КАІ. За його словами, спочатку там побудували укриття, щоб навчання проходило у безпеці. "До речі, КАІ став одним з пілотних університетів, де вже працює оновлена наглядова рада", - додав Федоров.

Він зазначив, що уряд минулого року виділив субвенцію в розмірі 1,64 млрд грн для оновлення предмета Захисту України, і вже зараз створено 863 осередки для його вивчення. Оновлений предмет навчає, як вести себе в умовах технологічної та гібридної війни.

"Загалом оновлений Захист України — це предмет про цінності й сучасні технологічні навички. Це не просто самозахист і підготовка до екстремальних ситуацій — завдяки новому курсу діти закохаються в технології, відкриють для себе нові можливості й зможуть усебічно розвиватися", - наголосив Федоров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

Росія у 2025 році витратила на війну проти України на 20% більше, ніж планувала – ЦПД

В Миколаївській області пошкоджено склад з гуманітарною допомогою — ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 235 бойових зіткнень

У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, четверо поранені

На Рівненщині внаслідок повітряної атаки пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, є постраждалий - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА