Інтерфакс-Україна
02:23 26.04.2025

Шведський центр європейського майбутнього відкриється у Київській школі економіки

1 хв читати

Київська школа економіки (KSE) та Швеція створюють Шведський центр європейського майбутнього, який підтримуватиме інтеграційні процеси України до Європейського Союзу, повідомляє президент університету "Київська школа економіки" (КШЕ, KSE) Тимофій Милованов на сторінці в Х.

Центр стане платформою для викладання, досліджень та інформування про політику вступу до ЄС, і в ньому працюватимуть шведські професори та міжнародні експерти.

Міністр розвитку та зовнішньої торгівлі Швеції Бенджамін Дуса відвідав Київську школу економіки, щоб оголосити про запуск нової ініціативи та поспілкуватися зі студентами.

"Фінансування у розмірі 2,5 млн доларів США забезпечить високі зарплати для викладачів і дослідників, а також залучення шведських експертів. Цей проект є продовженням багаторічної співпраці з Міністерством закордонних справ Швеції, Sida, Стокгольмською школою економіки та SITE, яка триває з 1996 року", йдеться в повідомленні.

Джерела: https://x.com/mylovanov/status/1915886961015091362?s=46

https://x.com/mylovanov/status/1915886964206899257?s=46

https://x.com/mylovanov/status/1915886966010204193?s=46

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Транспортне сполучення через Дністер вже частково відновлено й буде покращено за 48 годин

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА