Інтерфакс-Україна
18:39 23.04.2025

УЧХ організував у Полтаві пункт допомоги постраждалим через російський удар БпЛА

1 хв читати
УЧХ організував у Полтаві пункт допомоги постраждалим через російський удар БпЛА
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Волонтери Українського Червоного Хреста (УЧХ) організували у Полтаві пункт допомоги постраждалим від масованого російського удару БпЛА по місту.

"Команда загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Полтавській області працювала на місці події… працював пункт допомоги, де люди могли отримати не лише першу психологічну допомогу чи першу допомогу, а й випити чаю чи води", - повідомив УЧХ у середу у Фейсбуці.

Волонтери надали людям, чиї оселі було пошкоджено внаслідок обстрілу, ОСБ-листи, плівку, тарпаулін та інші матеріали для тимчасового ремонту житла.

За інформацією ДСНС України, внаслідок масованого російського удару БпЛА по Полтаві троє людей отримали поранення, пошкоджено цивільну інфраструктуру міста, зокрема житлові будинки, підприємства, склади та гаражі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА