Інтерфакс-Україна
20:18 17.04.2025

Глава МВС: Правоохоронці перевіряють усі можливі мотиви нападу на Макарова, перша версія — побутова

1 хв читати
Глава МВС: Правоохоронці перевіряють усі можливі мотиви нападу на Макарова, перша версія — побутова

Правоохоронці перевіряють усі можливі версії щодо нападу на журналіста Юрія Макарова, перша – побутова, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

"Правоохоронці наразі перевіряють усі можливі мотиви. Перша версія — побутова, також є версія про роботу спецслужб", - сказав Клименко, якого цитує пресслужба МВС у телеграм у четвер.

Раніше джерело у правоохоронних органах повідомило агентству "Інтерфакс-Україна", що однією з версій слідства щодо мотивів скоєного замаху на Макарова є проросійський слід, оскільки той стояв на проукраїнській позиції у своїй професійній діяльності.

Як повідомлялося, у середу, 16 квітня, пізно ввечері невідомий здійснив ножовий напад на продюсера "Суспільного мовлення" Юрія Макарова. Його було госпіталізовано у тяжкому стані. Невідомий, який скоїв замах на журналіста Макарова, втік з місця події, проте він залишив знаряддя злочину. Правоохоронці вилучили ніж та інші речові докази. Відкрито кримінальне провадження за статтею тяжкі тілесні ушкодження (ч. 1 ст. 121).

Як уточнив Клименко, напад відбувся о 22:44. Постраждалий отримав два поранення — одне по руці, інше в тулуб. Потім постраждалий викликав поліцію і отримав першу медичну допомогу від патрульного. До розслідування залучені пів сотні експертів, слідство триває.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна вийшла з Оттавської конвенції, бо опинилась в нерівній ситуації, яка обмежує її право на самооборону, – МЗС

Ветерани ГУР з ампутаціями візьмуть участь у гірському марафоні у французькому Морзіні: 52 км, 3 км набору висоти

Нардепи Костенко та Федина відзначають необхідність виходу України з Оттавської конвенції

Україна вийшла з Оттавської конвенції про заборону протипіхотних мін

Сіярто стверджує, що США скасували санкції, які заважали Угорщині будувати АЕС разом з РФ

Єрмак про нічний обстріл та загибель пілота Устименка: Відповідь буде

Ворожі дрони пошкодили 12 житлових будинків в Лебедині на Сумщині

УЧХ допомагає ліквідувати наслідки атаки РФ на Черкащині

Відносно прохолодна погода очікується в Україні на початку тижня, місцями дощі та грози

Понад 6 тис. водіїв оштрафували з початку року за паркування на місцях для осіб з інвалідністю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА