Інтерфакс-Україна
07:35 04.04.2025

Європейська Комісія має намір оштрафувати платформу X Ілона Маска – ЗМІ

1 хв читати
Європейська Комісія має намір оштрафувати платформу X Ілона Маска – ЗМІ
Фото: AP

Європейська Комісія готується оштрафувати соціальну мережу X, що належить мільярдерові і близькому соратнику президента США Дональда Трампа Ілону Маску, потенційно на понад 1 мільярд доларів, повідомили Сeskenoviny у четвер, посилаючись на американські джерела.

Очікується, що фінансовий штраф стане першим серйозним покаранням за невиконання нових правил ЄС, які є частиною боротьби з дезінформацією та незаконними публікаціями в Інтернеті, повідомляє в четвер газета The New York Times (NYT) з посиланням на кількох неназваних чиновників Європейського Союзу.

Деякі чиновники ЄС заявляють, що американські інтернет-гіганти, такі як Meta, Google і X, можуть стати об'єктами відплати ЄС за нові американські тарифи, про які Трамп оголосив у середу. Імпорт з ЄС буде обкладений відповідним тарифом у розмірі 20 відсотків, але політики з європейських країн хочуть спочатку обговорити можливі компроміси, перш ніж вдаватися до заходів у відповідь.

За даними джерел NYT, у випадку з мережею X комісія ретельно зважила, чи не призведе безпрецедентний штраф до подальшого погіршення відносин з Трампом, який призначив Маска після вступу на посаду голови урядової групи, відповідальної за скорочення державних витрат. Сам Маск різко критикує правила ЄС, і можна очікувати, що він звернеться до суду ЄС, розгляд якого може зайняти кілька років, якщо штраф буде накладений.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До 32 зросла кількість постраждалих від атаки по портовій інфраструктурі Одещини – ОВА

В Україні в неділю та понеділок – без істотних опадів, місцями туман

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА