Інтерфакс-Україна
10:48 02.04.2025

Платформу бронювання будинків на природі запустили в Україні

2 хв читати

В Україні запустили першу вітчизняну платформу бронювання будиночків на природі hutshub, повідомили у пресслужбі проєкту агенству "Інтерфакс-Україна".

Проєкт позіціонує себе як локальний конкурент Airbnb та Booking, але з фокусом на будинки на природі. Ідея проєкту народилась у часи повномасштабного вторгнення, яке вплинуло на зростання внутрішнього туризму та тренд на заміський відпочинок.

"Дедалі більше людей почали розглядати будиночки на природі як привабливу інвестицію. І ми не були винятком, адже самі думали над купівлею ділянки в Славську. Та у процесі зрозуміли, з якими труднощами може стикатись український власник на закордонних сервісах. З початку великої війни не так легко було зареєструвати новий будинок. Так і з’явився hutshub. Хотіли інвестувати в хатинку на природі, а вирішили інвестували в екосистему, яка зробила б процес бронювання легким, безпечним та прозорим", - повідомив співзасновник та СEO hutshub Максим Каркач.

На стадії тестування до hutshub вже приєднались понад 100 хатинок з різних куточків України. Серед них — Dereva, Sirka Space, "На брусниці", Vdoma, "Надслучанська Швейцарія", Mandra Morion, "Характер Парк".

"Ми ставили за мету створити платформу як для своїх: без складних алгоритмів та довгого очікування від підтримки. Платформу, яка є "на одній" мові із українським користувачем, розуміє його контекст і реальні потреби. Саме тому зараз працюємо над важливими деталями: від налаштування фільтра будинків "із знижкою для військових" до побудови своєї спільноти власників", — розповів СОО hutshub Володимир Сендега.

З основного функціоналу платформи, який є для мандрівника зараз: підключені оплати, зручні фільтри пошуку, чат для комунікації між господарем та гостем. Не менша увага приділяється безпеці бронювання. У hutshub діють правила попередньої верифікації будиночків, система двостороннього рейтингу та можливість залишити відгуки.

Для господаря hutshub пропонує синхронізацію різних календарів в одному місці, змогу встановлювати гнучкі правила тривалості бронювання, ціноутворення і знижок, послуги реклами та просування на платформі. Комісія для власників за здійснене бронювання є найнижчою на ринку – 10%, а перших п'ять бронювань — безкоштовними.

На сьогодні помешкань, що підпадають під критерії hutshub, у компанії оцінюють у 1500 хаток, з середнім щорічним зростанням у 10-15%. У планах hutshub — об’єднати цей ринок, розширити наявну ком’юніті, запустити партнерську екосистему та підтримувати локальні ініціативи розвитку в громадах, де розташовані будинки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Затримано заступника директора навчального закладу на Сумщині, який "зливав" окупантам локації ЗСУ

Українська делегація прибуде до США наприкінці цього або на початку наступного тижня для обговорення угоди про корисні копалини - Бессент

Кількість жертв землетрусу в М'янмі перевищила три тисячі осіб

Білий дім не виключає введення нових санкцій щодо Росії

Кабмін затвердив встановлення надбавки в 10% держслужбовцям за володіння англійською мовою

Влада Канади, Великої Британії, Нової Зеландії, Мексики та країн ЄС відреагувала на запроваджені Трампом мита

Минулої ночі збито 28 ворожих БПЛА, 7 локаційно втрачені

Білий дім спростовує, що Ілон Маск скоро залишить адміністрацію Трампа

Президентка Єврокомісії: Оголошені Трампом нові тарифи серйозно вдарять по світовій економіці, ЄС готовий відповісти

Внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини постраждали четверо людей – Прокудін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА