Інтерфакс-Україна
14:34 30.03.2025

У корпусі ЦДКК, постраждалому від атаки РФ, завершено 30% ремонтних робіт - УЧХ

1 хв читати
У корпусі ЦДКК, постраждалому від атаки РФ, завершено 30% ремонтних робіт - УЧХ
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

У будівлі Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, постраждалій внаслідок ракетного удару Росії по Києву влітку 2024 р., завершено 30% ремонтних робіт, повідомив Український Червоний Хрест (УЧХ), який разом із закордонними партнерами бере участь у відновленні закладу.

"Нещодавно з моніторинговим візитом кардіоцентр відвідали представники Канадського Червоного Хреста — одного з партнерів, за фінансової підтримки якого проводяться відновлювальні роботи", - зазначив УЧХ у Фейсбуці.

За словами голови європейського регіону Канадського Червоного Хреста Аскара Умарбекова, його організація зробила свій внесок у реконструкцію та ремонтні роботи кардіологічного центру.

"Через Український Червоний Хрест ми інвестували 500 тис. канадських доларів для проведення ремонтних робіт", - наголосив Умарбеков.

Центр дитячої кардіології та кардіохірургії - це унікальний медичний заклад не лише для України, а й для Європи. Центр здатен надавати допомогу дітям із вродженими вадами серця з перших хвилин життя. До пошкодження внаслідок російського масованого ракетного обстрілу Києва (8 липня 2024 р.) Центр приймав близько 1000 дітей щороку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

Португалія зробить перший внесок до енергетичного фонду України у €600 тис. — Свириденко

Україна не зможе фінансувати армію у 800 тис. військових після війни, часткове фінансування партнерами є частиною гарантій безпеки – Зеленський

Зеленський про території: На сьогодні можлива справедлива версія – стоїмо там, де стоїмо, повертати окуповане будемо дипломатичним шляхом

Молдова готова надати знижку на перевезення залізницею до портів, шукаємо інші рішення допомогти їм – Кулеба

Кількість загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму зросла до двох, одна людина постраждала — ОВА

"Укрзалізниця" відновила залізничне сполучення Одеса—Кишинів уперше з 2022 року

Віцепрем’єр Кулеба анонсував два альтернативних шляхи логістики на Одещині вже наступного тижня

Поліція: встановлено, що над столицею був піднятий неідентифікований дрон

Америка пропонує тристоронню зустріч з Україною та РФ на рівні радників з безпеки – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА