Інтерфакс-Україна
16:20 28.03.2025

В МЗС України у відповідь на заяву Путіна пропонують тимчасове управління ООН в Росії, починаючи з Воркути

1 хв читати
В МЗС України у відповідь на заяву Путіна пропонують тимчасове управління ООН в Росії, починаючи з Воркути

Речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий прокоментував заяву Володимира Путіна про встановлення тимчасової влади в Україні під егідою ООН, щоб провести вибори в країні.

"Контрпропозиція: тимчасове управління ООН в Росії, починаючи з Воркути. Здається, що місцеві жителі дуже виграли б від будь-якого уряду, окрім Путіна, який витрачає мільярди доларів на свою злочинну війну проти України", - написав речник у соцмережі Х.

Раніше російські ЗМІ писали, що Путін запропонував можливість запровадження "тимчасового правління" в Україні під егідою ООН і кількох країн для сприяння "демократичним виборам".

Радник президента України з комунікацій Дмитро Литвин запропонував Путіну прийняти пігулки для активізації мозкової діяльності після його "ідеї".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024р, дружина - 8,5 млн грн

Голова парламенту Португалії прибув з візитом до України

В Україні відбувся міжконфесійний релігійний форум за участі духовного радника Трампа Бернса - головний рабин України

Нідерланди виділяють EUR500 млн для України на проєкт дронів

Директорка Держцентру зайнятості Жовтяк задекларувала 1,5 млн грн доходів за 2024 рік

У "Дії" завершилося голосування за склад нацжурі на "Євробачення-2025", його оголосять 17 травня

Нацагентство якості вищої освіти просить Міносвіти позбавити ексзаступника голови НАДС Заболотного ступеня кандидата наук через плагіат

У Литві витягли з болота бронемашину зниклих під час навчань американських військових

Глави Міноборони України і Нідерландів обговорили посилення безпеки у повітрі, на морі та співпрацю в ОПК

СБУ затримала трьох російських агентів, які коригували удари РФ по Києву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА