Інтерфакс-Україна
13:27 21.03.2025

З двох громад Сумщини за добу евакуйовано 35 осіб

1 хв читати

Спецпризначенці вивезли 35 осіб з Миропільської і Краснопільської громад Сумської області, 14 з яких є маломобільними, повідомила Національна поліція України.

"Наразі евакуаційні заходи відбуваються у Миропільській та Краснопільській громадах. Лише за одну добу спільними зусиллями спецпідрозділу поліції та представників інших служб вдалося врятувати 35 осіб, з яких 14 – маломобільні", - йдеться у повідомленні на сайті відомства в п’ятницю.

Як зазначається, із самого ранку спецпризначенці вивезли з Краснопільської громади 76-річного маломобільного літнього чоловіка разом з його 72-річною дружиною. Пізніше звідти евакуювали ще четверо осіб разом з найнеобхіднішими речами. Крім того, з Миропільської громади поліцейські евакуювали 7 громадян, які були змушені залишити свої майже зруйновані будинки. Один з літніх чоловіків встиг лише забрати свою вагітну кішку Софу.

Спільні заходи з порятунку людей окрім поліцейських здійснюють рятувальники, представники Товариства Червоного хреста, а також волонтери з різних благодійних організацій.

Поліція Сумщини закликає кожного, хто проживає на територіях громад, що межують із зоною бойових дій, евакуюватися, врятувавши своє життя. Для цього телефонуйте до спецпідрозділу поліції "Білий янгол" за номером 050-252-12-88.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко забезпечив 24 бригади Сил оборони шинами та мобільними шиномонтажами

Зеленський та прем'єр Португалії вшанували в Києві пам'ять загиблих воїнів

Поліція затримала чоловіка, який влаштував бійку у столичному метрополітені

До 32 зросла кількість постраждалих від атаки по портовій інфраструктурі Одещини – ОВА

В Україні в неділю та понеділок – без істотних опадів, місцями туман

Чоловік загинув на Харківщині через ворожий обстріл, під завалами може бути жінка

Представники США та Росії зустрінуться у Флориді для продовження переговорів щодо України – ЗМІ

Цивільний загинув через російський обстріл на Запоріжжі – ОВА

Противник посилив тиск на Дронівку, на окремих ділянках намагається форсувати Сіверський Донець – 7 корпус ДШВ

Уражено два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек на ТОТ Криму – СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА