Інтерфакс-Україна
11:55 21.03.2025

Зеленський: Ми чекаємо від США, Європи та всіх наших партнерів реального тиску на Росію

2 хв читати
Зеленський: Ми чекаємо від США, Європи та всіх наших партнерів реального тиску на Росію

Президент України Володимир Зеленський відреагував на обстріли звечора четверга, коли РФ атакувала регіони країни понад двома сотнями ударних дронів, дронів-імітаторів та керованим авіабомбами. Одещина, Запоріжжя, Сумщина, Київщина, Хмельниччина, Чернігівщина постраждали від обстрілів, є поранені, руйнування житла та інфраструктури, заявив президент.

"Внаслідок масованих ударів окупантів по Одещині сталися пожежі в торговому центрі, магазинах, пошкоджена багатоповерхівка. Троє дітей дістали поранення. У Запоріжжі через російські авіабомби травмовані шестеро людей, серед яких 4-річна дитина. Пошкоджені звичайні будинки та автомобілі. У цих та в усіх інших регіонах постраждалим допомагають. Працюють наші екстрені служби", - написав Зеленський у Телеграмі у п'ятницю.

Президент додав, що шлях до припинення такого терору – це спільний тиск на Росію.

"Саме спільний тиск на Росію, посилення санкцій та оборонної підтримки нашої держави – це шлях до припинення такого терору й затягування Росією війни. Ми чекаємо від США, Європи та всіх наших партнерів реального тиску на Росію. І це те, що дозволить спрацювати дипломатії", - дописав Зеленський.

Він подякував партнерам за допомогу та всім, хто "захищає та рятує українців від терору".

"Дякую всім нашим партнерам, які це розуміють і продовжують допомагати Україні, кожному й кожній у Силах оборони за постійний захист наших людей та всім, хто захищає та рятує українців від терору", - акцентував Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд обрав запобіжний захід фігуранту справи про розкрадання 60 млн грн, виділених на соцдопомогу тяжкохворим

НАБУ та САП заявляють про загрозу втрати 1,6 млрд грн нібито через бездіяльність "Нафтогазу"

СБС допомогли знищити російську РСЗВ "Ураган"

Через ворожий обстріл прифронтового села на Харківщині поранено мирну мешканку – прокуратура

Шмигаль і Павел обговорили економічну співпрацю і розвиток проєктів відновлення

Новий пакет військової допомоги від Німеччини зміцнить українську ППО і збереже тисячі життів – Сибіга

В Україну вже повернули понад чотири тисячі військовополонених

МВС: Новий законопроєкт не розширює повноваження Нацгвардії, а впорядковує їх

Бюджетний комітет Німеччини дозволив виділити EUR3 млрд військової допомоги Україні

Трамп заявив, що США ведуть роботи над першим у світі винищувачем шостого покоління F-47

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА