Інтерфакс-Україна
16:22 14.03.2025

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

1 хв читати

Третя штурмова стає Третім Армійським Корпусом під командуванням Андрія Білецького, повідомив сам Білецький у відеозверненні.

«Наші плани — змінити принципи цієї війни. А значить, змінити й сам хід війни на користь України. Ca vis pacem para bellum. Слава Україні», — сказав Білецький у відео, розміщенному на сторінці корпусу..

Він додав, що “наш шлях від бригади до корпусу був непростий”, і воїни пройшли багато битв.

“Наші кіти, на яких ми будемо будувати корпус - це: бойова підготовка, створення професійного сержанського корпусу, робота з управлінням і плануванням, і найперше - технології і технологічність”, - наголосив Білецький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан у відповідь на промову Зеленського в Давосі розпорядився викликати в угорський МЗС посла України

Климпуш-Цинцадзе після засідання міжпарламентської ради Україна - НАТО: багато країн визнають, що питання вступу до Організації виключно компетенція Альянсу та Києва

МЗС України порадило італійському віцепрем'єру апелювати до Путіна щодо завершення війни

Вечірній ворожий удар по Харкову був комбінованим, він спричинив пошкодження об'єкта енергетичної інфраструктури - Синєгубов

Федоров про результати Армія дронів. Бонус: понад 240 тисяч окупантів було ліквідовано у 2025р.

Генерацію пошкоджених ТЕЦ у Києві замінять розподіленими джерелами - Шмигаль

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН заявив про виключний статус Ради Безпеки ООН в питаннях миру й безпеки

ДСНС попереджає про ожеледь та сніголавинну небезпеку у вівторок

Зеленський підняв розмір щорічних грантів молодим вченим і докторам наук до 300-700 тис грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА