Інтерфакс-Україна
20:06 04.03.2025

В Силах оборони створено систему аналізу бойового досвіду - Міноборони

1 хв читати
В Силах оборони створено систему аналізу бойового досвіду - Міноборони

В Силах оборони створено систему аналізу бойового досвіду - портал ВВД (Вивчення та впровадження досвіду), що дає змогу адаптувати тактику, навчальні програми та модернізувати озброєння відповідно до викликів війни, повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

"Для оперативного впровадження позитивних змін у військах в Україні створений і вже діє механізм збору та аналізу реального бойового досвіду. Система, що отримала назву портал ВВД (Вивчення та впровадження досвіду), дає змогу адаптувати тактику, навчальні програми та модернізувати озброєння відповідно до нових викликів війни", - йдеться у повідомленні Міноборони на сайті у вівторок.

Заступник міністра оборони України Валерій Чуркін на конференції "Lessons Learned у динамічному оборонному середовищі – 2025: як бойовий досвід змінює підхід до війни" розказав про цю систему, наголосивши, що головна перевага сучасної армії полягає не лише у озброєнні, а й у здатності швидко навчатися та впроваджувати нові підходи до ведення війни.

"Ми вже створили ефективний механізм збору бойового досвіду та його застосування у військах, що дозволяє нам швидко адаптуватися до нових загроз та розробляти передові тактики ведення бою. Тепер важливо не лише продовжувати цей процес, а й розширювати його можливості", – додав він.

Конференцію організовано ГО "Центр передового досвіду "Боривітер" спільно з Міноборони та Генеральним штабом ЗСУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала ворожого агента, який намагався облаштувати "відеопастки" на автотрасах Дніпра

Міноборони розпочало тестування системи "Майно" у військових частинах

В Україну повернуто ще 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям - Коордштаб

Уряд вивільнив 800 МВт потужності для споживачів після перегляду об'єктів критичної інфраструктури – Міненерго

В ЗМІ скептично оцінили рішення лідерів ЄС щодо фіндопомоги Україні

У Варшаві розпочалась зустріч Навроцького та Зеленського

Шмигаль: Кредит ЄС на EUR90 млрд зміцнює обороноздатність України та є стратегічним кроком для безпеки Європи

Заступниця керівника ОП Ковальська: над законом про альтернативну службу ми зараз працюємо

Орбан: Ми не дозволили Європі оголосити війну Росії, використовуючи російські активи

На Одещині внаслідок ударів РФ залишаються без світла понад 73 тис. споживачів, на Дніпропетровщині – понад 26 тис. – Міненерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА