16:50 23.02.2025

У саміті в Києві 24 лютого візьмуть участь 13 лідерів офлайн та 24 онлайн – Зеленський

1 хв читати
У саміті в Києві 24 лютого візьмуть участь 13 лідерів офлайн та 24 онлайн – Зеленський

37 лідерів держав візьмуть участь у саміті в Києві у понеділок, 24 лютого, з них 13 будуть присутні особисто, зокрема, лідери країн північної Європи, а також керівництво Євросоюзу, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Завтра матимемо фізичну присутність наших партнерів, у нас важлива завтра зустріч, саміт, може, такий переломний момент. Подивимось – будуть у нас 13 лідерів офлайн, також онлайн 24 у нас буде лідера. У нас буде керівництво Європейського союзу, тут в Києві… Наша платформа "Україна – Nordic-Baltic", то ж лідери північної Європи тут будуть знаходитись. Для нас це дуже важливі і дуже сильні партнери", - сказав Зеленський на пресконференції в неділю в Києві.

"Я думаю, що також буде кілька форматів, пов'язаних з технологіями України. Це сьогодні наш пріорітет, де ми попереду всіх, слава Богу. І попереду ворогів – це дуже важливо. В технологіях, в дронах, в системах радіоелектронної боротьби, і кілька форматів завтра будуть і про це", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

25 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Внаслідок ворожої атаки в Обухівському районі є травмована – ОВА

Росіяни обстріляли чотири населені пункти Донеччини, одна жертва і п'ятеро поранених – Офіс генпрокурора

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА