18:09 18.02.2025

Президентка Міжнародної Федерації ТЧХЧП вивчала потреби Сумщини для допомоги

1 хв читати
Президентка Міжнародної Федерації ТЧХЧП вивчала потреби Сумщини для допомоги
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Президентка Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця (МФТЧХЧП) Кейт Форбс під час дводенного робочого візиту в Сумську область вивчала потреби регіону для подальшої допомоги.

“Метою поїздки було визначення нагальних потреб регіону та пріоритетних напрямів підтримки, яку може надати Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця”, - повідомив Український Червоний Хрест (УЧХ) у вівторок у Фейсбуці.

Форбс обговорила з головою Сумської військової адміністрації Володимиром Артюхом, представниками Сумської міської територіальної громади питання щодо відновлення пошкодженого житла, створення додаткових місць для внутрішньо переміщених осіб, подальшу гуманітарну підтримку місцевих жителів і постраждалих від війни.

Форбс також ознайомилась з роботою Сумської обласної організації УЧХ, зокрема із загоном швидкого реагування, який здійснює евакуацію цивільного населення з прикордонних територій через постійні обстріли з боку Російської Федерації.

Форбс запевнила, що Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця продовжить підтримувати Український Червоний Хрест у допомозі українцям, зокрема громадам Сумщини.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

25 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Внаслідок ворожої атаки в Обухівському районі є травмована – ОВА

Росіяни обстріляли чотири населені пункти Донеччини, одна жертва і п'ятеро поранених – Офіс генпрокурора

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА