17:04 18.02.2025

Волц: має бути остаточне припинення війни, а не тимчасове, буде обговорення території та гарантій безпеки

2 хв читати

Радник президента США з національної безпеки Майкл Волц після зустрічі з російською делегацією в Саудівській Аравії заявив, що має бути остаточне припинення війни РФ проти України, а не тимчасове, і буде обговорення питання територій та гарантій безпеки.

“Є деякі основні принципи. Це має бути остаточне припинення війни, а не тимчасове, як ми бачили в минулому. Ми знаємо, що практична реальність полягає в тому, що буде обговорення території та гарантій безпеки. Це лише фундаментальні основи, які лежать в основі будь-якого типу дискусії”, - сказав він на брифінгу.

Радник додав, що президент Трамп заявив про своє бажання та рішучість “покласти край цій війні, вбивствам, смертям та руйнуванням”, які є неприйнятними. За словами Волца, це не в інтересах жодної країни.

“Це не в інтересах світу і, звичайно, не в інтересах Сполучених Штатів і Європи”, - сказав він.

Волц додав, що “як бачите, президент Трамп налаштований рухатися дуже швидко”. За його словами, США сподіваються “продовжувати розвивати цей темп, щоб не лише припинити війну, але й розблокувати те, що може стати основою для продуктивних і стабілізуючих відносин у майбутньому”.

Відповідаючи на питання, чи прийнятно для США, щоб Росія утримала будь-яку територію, окуповану з лютого 2022 року, Волц заявив: “Я думаю, що це речі, які потрібно обговорити”.

“Важливо те, що ми розпочали цей процес. Президент вважає неприйнятним нескінченну війну в Європі, яка буквально перетворювалася на м’ясорубку людей з обох сторін”, - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА