03:13 31.01.2025

Трамп сказав, що запровадить мита на імпорт з Канади, Мексики та Китаю - ЗМІ

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп заявив, що виконає погрозу запровадити з 1 лютого 25% тарифи на імпорт з Канади, Мексики та Китаю, назвавши серед причин свого рішення потік фентанілу та великий торговельний дефіцит, повідомляє Bloomberg.

"Ми оголосим мита на Канаду і Мексику по низці причин", - сказав Трамп журналістам в четвер.

Він зазначив, що у запровадженні тарифів на ввезення товарів з Канади та Мексики є кілька причин: перша – мігранти, які нелегально потрапити і перебувають у країні, друга – наркотики, третя – величезні субсидії, які США надає Канаді та Мексиці "у формі дефіциту".

За його словами, зростання тарифів на 25% може бути мінімальним, заявивши, що їх рівень "може зростати, а може і не зростати з часом".

Разом з тим, він припустив, що він все ще розглядає можливість звільнення від мита одного значного імпорту – нафти. Трамп сказав, що прийме рішення вже в четвер увечері, ґрунтуючись на ціні на нафту.

Президент США також зазначив, що продовжить запроваджувати тарифи на товари з Китаю. Він не уточнив розмір мита, хоча раніше говорив, що воно становитиме 10%. Трамп заявив, що Пекін не виконав обіцянки запобігти потраплянню до США фентанілу та хімічних речовин, які використовуються для виготовлення смертельних наркотиків.

Джерело: https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-01-30/trump-says-he-ll-hit-canada-mexico-with-25-tariffs-on-saturday?fbclid=IwY2xjawII8ERleHRuA2FlbQIxMAABHRcNWM02KYq3yJlljNVgO3RtlbLPeLPqTP48Bw1z-Eni6xCNRZ4uxbdz5w_aem_1ys0Ij0HhtXF4a0pE3kZrA

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

Окупанти обстріляли дев'ять населених пунктів Запорізької області

Внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини загинули дві людини, ще дві постраждали - Прокудін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА