Інтерфакс-Україна
19:29 23.01.2025

БЕБ повідомило про підозру щодо ухилення від сплати 40 млн грн податків найбільшому забудовнику Закарпаття

2 хв читати

Детективи територіального управління Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Закарпатській області повідомили про підозру в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах найбільшому забудовнику Закарпаття, повідомила пресслужба відомства.

Згідно з пресрелізом БЕБ, слідство встановило, що девелопер протягом шести років будував багатоквартирні житлові будинки із вбудованими комерційними приміщеннями. Пізніше забудовник продав 41 квартиру і 21 паркомісце за готівкові кошти, а після розірвав договори про продаж з метою приховування отриманих доходів.

"Право власності на 41 квартиру та 21 паркомісце були зареєстровані на фізичних осіб, шляхом їх відчуження на підставі договорів та додаткових угод про спільне будівництво. Право власності на об’єкти нерухомості оформлювалося за значно нижчими цінами за рахунок нібито витрачених коштів на будівництво, що не відповідало дійсності, а отримані раніше забудовником кошти фактично не поверталися покупцям", - наголошується в повідомленні.

Крім того, забудовник провадив підприємницьку діяльність без реєстрації як суб'єкта господарювання та платника ПДВ.

Зазначена схема дала змогу забудовнику ухилитися від сплати понад 40 млн грн податків. Частину майна підприємця було заарештовано, йому було повідомлено про підозру за ч.3 ст.212 КК України - умисне ухилення від сплати податків, зборів в особливо великих розмірах.

Як повідомив у своєму телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола, йдеться про власника компанії Gazda Степана Гозду.

Будівельна компанія Gazda створена в 2007 році. Наразі її портфель налічує 13 проєктів житла. Загальна площа введеної в експлуатацію нерухомості становить понад 150 тис. кв. м. За 2023 рік Gazda здала в експлуатацію 22 тис. кв. м. Наразі триває будівництво трьох проєктів в Ужгороді: ЖК ParkLand, ЖК Grand Hills і нова черга котеджного містечка Sherwood.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони заблокували окупантів у Куп'янську та зачистили північно-західну околицю міста – DeepState

Затримано трьох поплічників ворога, які влаштували смертельний теракт у Дарницькому районі Києва

Фінал "Дитячого Євробачення-2025" відбудеться в суботу, представниця України виступить під №6

В ОП спростували інформацію, що Україна погодилася на умови США щодо створення буферної зони на Донбасі

Петиція із закликом встановити в київському метро табло зворотного відліку не набрала необхідних для розгляду голосів

РФ понад шість годин атакувала одну з держшахт, внаслідок чого виникла пожежа і є поранені, – Міненерго

РФ протягом року 4,5 тис. разів атакувала енергооб’єкти – заступник міністра енергетики

Виробництво набоїв для збиття дронів буде нарощене до 400 тис. на місяць – Міноборони

Фіцо має намір на Єврораді голосувати проти використання активів РФ для військової допомоги Україні

В Японії скасували попередження про загрозу цунамі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА