Інтерфакс-Україна
18:24 20.01.2025

Склад із підробленими акцизними марками на понад 110 млн грн виявлено в Одеській області

1 хв читати
Склад із підробленими акцизними марками на понад 110 млн грн виявлено в Одеській області

Детективи Головного підрозділу Бюро економічної безпеки (БЕБ) спільно зі співробітниками Служби безпеки України (СБУ) викрили канал постачання з Туреччини підроблених марок акцизного податку, вилучено акцизні марки на суму понад 110 млн грн, повідомила пресслужба БЕБ.

Згідно з повідомленням, марки постачали в Україну під прикриттям через державний кордон. Згодом їх реалізовували виробникам підакцизної продукції.

У результаті обшуку в складському приміщенні в Одеській області детективи виявили та вилучили понад 5 млн підроблених марок акцизного податку.

Досудове розслідування триває. Встановлюється коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора, оперативний супровід - СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури просить ЄС врахувати культурний аспект при формуванні наступних пакетів санкцій

Київська лікарня "Феофанія" відтепер надає послуги для всіх громадян – КМВА

Зеленський про майбутнє ЗАЕС: Спочатку припинення вогню, а потім будемо говорити про станції

Зеленський переконаний, що 30-денного припинення вогню буде недостатньо для РФ, щоб та відновила сили

Келлог: США обговорюють розміщення військового контингенту Великої Британії, Франції, Німеччини та Польщі в Україні – ЗМІ

Ziferblat закликає українців за кордоном проголосувати за них у першому півфіналі "Євробачення-2025"

Якщо Путін не приїде до Туреччини, всі обіцянки лідерів США та Європи про санкції проти РФ мають бути виконані – Зеленський

Участь Трампа у мирних перемовинах у Туреччині мало б додатковий імпульс до того, щоб Путін прилетів – Зеленський

Зеленський зустрінеться з Ердоганом в Анкарі в четвер і готовий летіти з ним в Стамбул, якщо там буде Путін

РФ за 8-10 травня нанесла по України 115 авіаударів та здійснила 12,1 тис обстрілів, запустила 7,3 тис дронів - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА