17:16 27.12.2024

Азербайджан не має наміру приймати жодної допомоги з російської Чечні після катастрофи свого літака - ЗМІ

2 хв читати

Азербайджан не потребує жодної допомоги від влади російської Чечні та не прийме її, повідомило в п'ятницю виданню Day.Az джерело в Адміністрації президента Азербайджану у відповідь на заяву чеченського керівництва про допомогу постраждалим і сім'ям загиблих у катастрофі літака, що летів з Баку до Грозного.

"Азербайджан не потребує жодної допомоги. Ні держава, ні громадяни не приймуть такої допомоги. Ми надаємо й надаватимемо необхідну допомогу своїм громадянам. Азербайджан вимагає визнання факту, принесення вибачень і виплати відповідних компенсацій", - повідомили у виданні.

Напередодні влада Чечні повідомляла, що "за дорученням Рамзана Кадирова готова надати фінансову та іншу допомогу всім сім'ям загиблих і постраждалих" у катастрофі літака Azal, який летів з Баку до Грозного.

Як повідомлялося, літак Embraer авіакомпанії "Азербайджанські авіалінії", що прямував з Баку до Грозного, зазнав аварії неподалік Актау (Казахстан). Згідно з даними перевізника, на борту перебували 67 людей, зокрема п'ять членів екіпажу. Унаслідок аварії загинули 38 людей.

В уряді Азербайджану стверджують, що причиною аварії літака Embraer стала російська ракета класу "земля-повітря". Ракету було випущено по лайнеру під час польотів безпілотників над Грозним, її осколки вразили пасажирів і членів екіпажу, вибухнувши поруч з лайнером у середині польоту. Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов також заявив, що літак Embraer був збитий ракетою російського комплексу протиповітряної оборони "Панцир-С1".

Авіаційна влада Азербайджану ухвалила рішення припинити польоти з Баку до 10 міст РФ. Ізраїльська авіакомпанія El Al також заявила, що тимчасово припиняє всі польоти з Тель-Авіва до Москви для "оцінки ситуації". Казахстанська авіакомпанія Qazaq Air оголосила про припинення виконання авіарейсів за маршрутом Астана - Єкатеринбург (РФ) на місяць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла

Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА

Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей

Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу

Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб

Франція пропонує Європі розширити свій ядерний щит, розмістивши ядерну зброю в Німеччині

Якщо перемир'я не буде дотримано, це буде найкращим доказом несерйозності Росії – Макрон

Через нічний ворожий авіаудар по Дергачах постраждали 4 жінки – Синєгубов

Окупанти обстріляли дев'ять населених пунктів Запорізької області

Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА