14:51 25.12.2024

У Часовому Яру залишається 249 жителів, у Покровську 7,5 тис., усіх дітей вивезено - голова ОВА

2 хв читати
У Часовому Яру залишається 249 жителів, у Покровську 7,5 тис., усіх дітей вивезено - голова ОВА
Фото: https://www.facebook.com/vadym.filashkin/

Понад три тисячі жителів міста Покровськ Донецької області, включно з усіма дітьми, які залишалися там, евакуювалися протягом минулого тижня, водночас у самому місті залишається ще 7,5 тис. жителів, повідомив голова Донецької обласної адміністрації Вадим Філашкін.

"У Покровську зараз залишається 7,5 тис. людей, понад 3 тис. людей за тиждень виїхали. Дітей ми вивезли всіх - минулого тижня було 16 дітей, зараз дітей у місті Покровську немає", - розповів Філашкін в ефірі національного телемарафону в середу.

За його словами, в усіх населених пунктах Покровської громади залишається 11 тис. осіб, зокрема 27 дітей. "У цьому напрямі працюємо, я думаю, ми сподіваємося, що найближчим часом ми всіх дітей вивеземо. В місті Покровську працюють іще деякі магазинчики, деякі банкомати ще залишаються працювати", - зазначив голова обладміністрації.

Філашкін розповів, що окупанти наближаються до Покровська й зараз перебувають приблизно за 3 км від міста.

У місті Часів Яр Бахмутського району Донецької області залишаються 249 жителів, притому що місто зруйноване повністю, розповів голова обладміністрації.

"Місто Часів Яр майже не існує. 249 людей залишаються в підвальних приміщеннях. Жодного цілого будинку немає. Заїхати до людей можливості такої майже взагалі немає. Якщо двічі на тиждень виходить зранку заїхати, завести людям питну воду й гуманітарну допомогу, продуктові роботи, це дуже добре. Найскладніша обстановка, місто майже повністю зруйноване, і люди звідти не виїжджають", - розповів Філашкін.

Як повідомлялося, станом на 13 листопада в усіх населених пунктах Покровської громади залишалося 17 тис. жителів, зокрема 246 дітей. У самому Покровську було 11 тис. жителів, зокрема 49 дітей. На початку грудня з'явилася інформація про активізацію евакуації жителів громади в інші області України.

У Часовому Яру станом на 16 жовтня залишалося близько 400 жителів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

В столиці фіксується високий рівень забрудненості повітря

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА