Інтерфакс-Україна
19:56 18.12.2024

ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості учасника групи у справі про хабар ексзаступнику міністра

1 хв читати
ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості учасника групи у справі про хабар ексзаступнику міністра

Вищий антикорупційний суд у середу, 18 грудня, затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП і одним із обвинувачених у справі про надання та отримання неправомірної вигоди колишнім заступником міністра розвитку громад.

"Відповідно до угоди суд визнав особу винуватою у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займала посаду заступника міністра розвитку громад, за здійснення закупівель пересувних котельних установок у підконтрольного обвинуваченому суб’єкта господарювання для безперебійного проходження опалювального сезону, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України", - повідомляє пресслужба САП у телеграм-каналі.

За вироком суду обвинуваченому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Водночас на підставі ст. 75 КК України суд звільнив зазначену особу від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 роки.

Особа також зобов'язана давати правдиві та детальні викривальні показання щодо участі та ролі інших осіб у вчиненні злочину.

Крім того, особа зобов'язується передати для Збройних сил України та Міністерства оборони України котельні загальною вартістю близько 45 млн грн та перерахувати понад 5 млн грн до фонду United 24.

Вирок може бути оскаржено в апеляційному порядку протягом 30 днів із дня його оголошення шляхом подання апеляційної скарги до Апеляційної палати ВАКС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 93 ворожі атаки - Генштаб

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області завершено

Мінекономіки: Україна і європейські партнери впроваджують систему моніторингу довкілля і роботу Реєстру збитків

На Одещині відновили електропостачання для 101 тис. родин, без світла залишаються ще 62 тис.

Фрагменти 5 тіл знайдено на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА