Інтерфакс-Україна
20:43 17.12.2024

За шахту "Центральна" в Торецьку точаться важкі бої, казати, що окупанти зайшли, зарано - ОТУВ "Луганськ"

1 хв читати
За шахту "Центральна" в Торецьку точаться важкі бої, казати, що окупанти зайшли, зарано - ОТУВ "Луганськ"
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

За шахту "Центральна" в Торецьку Донецької області точаться важкі бої, ситуація складна, противник постійно тисне, заявила речниця оперативно-тактичного угруповання військ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова.

"Питання про шахту "Центральна". На цей момент за неї точаться важкі бої - оскільки це шахта, шахта - це укріплення, висота, терикони навколо неї", - сказала вона в ефірі телемарафону.

За словами речниці, зараз українські воїни ведуть бої і не дадуть ворогу захопити цю шахту.

"Так, їх дуже багато, противник тисне постійно, і ситуація дуже складна. Однак говорити, що вони зайшли на шахту "Центральна", зарано", - заявила Бобовнікова.

Говорячи загалом про ситуацію на торецькому напрямку, речниця зазначила, що окупанти не "стираються", незважаючи на те, що зазнають значних втрат.

"У Торецьку ворог зазнає значної кількості втрат особового складу: до 100 людей убитими та пораненими щодня. На жаль, окупанти мають можливість підвозити особовий склад на передові позиції, а також техніку, озброєння". - розповіла вона.

У ЗСУ зазначили, що в РФ обіцяють своїм контрактниками великі виплати, "які, звісно, ніхто не отримує", але люди поповнюються, і тому в армії є резерви.

Раніше в мережі з'явилася інформація, що ЗСУ втратили контроль над шахтою "Центральна" в Торецьку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА