13:27 13.12.2024

У суботу вночі в Україні похолодає до 9-14° морозу, вітер північно-західний 5-10 м/с - Укргідрометцентр

1 хв читати
У суботу вночі в Україні похолодає до 9-14° морозу, вітер північно-західний 5-10 м/с - Укргідрометцентр

На більшій частині України в суботу опади не очікуються, лише в Карпатах удень невеликий сніг, температура вночі знизиться до 9-14° морозу, вдень 1-6° морозу; на півдні та крайньому заході країни вночі 3-8° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла, повідомив Укргідрометцентр.

На дорогах країни місцями ожеледиця. Вітер північно-західний із переходом на південно-західний, 5-10 м/с.

У Києві в суботу, 14 грудня, без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний із переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 10° морозу, вдень 3-5° морозу.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 14 грудня найвища температура вдень була 9,8° у 1950 р., найнижча вночі -23,4° у 1921 р.

У неділю, 15 грудня, невеликий сніг, вдень у південних і східних областях помірний мокрий сніг, на півдні переважно дощ. На дорогах країни місцями ожеледиця.

Вітер західний, південно-західний, 7-12 м/с; удень у західних областях пориви 15-20 м/с. Температура вночі та вдень від 2° морозу до 3° тепла, вночі в більшості областей 1-6° морозу.

У Києві 15 грудня - невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 2-4° морозу, вдень близько 0°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА