09:40 06.12.2024

Європейська ракета Vega вивела на орбіту супутник дистанційного зондування Землі

1 хв читати

Ракета-носій Vega C успішно вивела на орбіту супутник Sentinel-1C радіолокаційного зондування Землі Європейського космічного агентства (ESA), повідомила компанія-оператор Arianespace.

"Arianespace провела успішний запуск супутника Sentinel-1C", - ідеться в повідомленні.

Запуск було здійснено з космодрому Куру у Французькій Гвіані о 23:20 за київським часом. Через 1 годину 43 хвилини супутник був виведений на сонячно-синхронну орбіту висотою 700 км над Землею.

Головне завдання супутника - покращити радіолокаційну зйомку для моніторингу довкілля. Він замінить апарат Sentinel-1B, який вийшов з ладу майже три роки тому. На орбіті працездатним залишається тільки аналогічний європейський супутник Sentinel-1A.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА