Інтерфакс-Україна
14:16 28.11.2024

Україна готова провести другий Саміт миру в найближчому майбутньому - Єрмак

1 хв читати
Україна готова провести другий Саміт миру в найближчому майбутньому - Єрмак

Завдяки активній роботі з партнерами напрацьовано спільну мирну рамку, яка стане основою для другого Саміту миру, Україна готова його провести в найближчому майбутньому, заявив голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Географія підтримки України продовжує розширюватися. Від Північної Америки до Африки, від Європи до Азії... Завдяки активній роботі з нашими партнерами вже напрацьовано спільну мирну рамку, яка стане основою для другого Саміту миру, і Україна готова його провести в найближчому майбутньому", - сказав Єрмак на міжнародному форумі "Дипломатія сьогодні: Роль України в глобальній політиці", передає кореспондент "Інтерфакс-Україна".

За словами голови ОП, Україна готова бути "оплотом" стабільності розвитку, і їй є що запропонувати світові, насамперед у сфері ІТ, кібербезпеки, інвестиційних технологій та інших сфер.

"Ми впевнені, що разом із партнерами оновимо нашу країну, ми станемо новим символом сталості та прогресу", - наголосив Єрмак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів

Триває аудит пунктів незламності по всій Україні – О.Кулеба

На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА