11:06 15.11.2024

Командування ССО підтвердило інформацію про затримання "крота" російського ГРУ в лавах Сил

1 хв читати
Командування ССО підтвердило інформацію про затримання "крота" російського ГРУ в лавах Сил

Командування Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних сил України підтверджує інформацію Служби безпеки України про затримання "крота" російського ГРУ - підполковника, командира одного з підрозділів ССО.

"Командуванню ССО було відомо про слідчі дії щодо даного військовослужбовця та всебічно сприяло їх проведенню", - йдеться в повідомленні ССО в телеграмі у п'ятницю.

У повідомленні з жалем зазначається, що доки оператори ССО виконують бойові завдання в тилу ворога на тимчасово окупованих територіях, трапляються ті, хто намагається перешкоджати зсередини.

"ССО продовжують виконувати задачі, нищити ворога та звільняти українську землю від окупантів. А всім тим, хто думають, що можуть цьому завадити та поставити життя наших воїнів під загрозу, буде викрито та відправлено за ґрати. Результати успішних операцій ворог відчує на собі!" – наголосили в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що СБУ затримала "крота" російської військової розвідки, який передавав плани спецоперацій Сил оборони в тилу ворога. Ним виявився, підполковник, командир одного з підрозділів Сил спеціальних операцій ЗСУ. Окупанти завербували його ще до початку повномасштабної війни.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА