20:57 07.11.2024

Зеленський відвідав державну українсько-угорську школу в Будапешті

1 хв читати

У Будапешті президент України Володимир Зеленський відвідав школу, де навчаються українські діти, повідомляє в четвер Офіс глави держави.

Це перша державна українсько-угорська двомовна середня школа та гімназія. Про її створення Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан домовилися під час візиту глави угорського уряду до Києва в липні поточного року.

"Хочу подякувати угорській стороні за те, що виконано наші домовленості. Школа працює, і діти здобувають освіту", - наголосив Зеленський.

Глава держави оглянув школу та поспілкувався з учнями середніх і старших класів. Крім того, діти заспівали пісню, яку самі підготували до шкільного тижня української мови та писемності.

"Дуже радий вас бачити. Ви молодці, що не забуваєте Україну. Ви маленькі українці, але будете дорослими і міцними. Дуже радий, що ви все пам'ятаєте, вивчаєте і після перемоги обов'язково повернетеся в Україну", - сказав президент.

Школа запрацювала 31 серпня цього року. Її фінансування повністю забезпечує Угорщина. Навчання здійснюється українською, але програма охоплює також вивчення угорської та англійської мов. Наразі тут здобувають знання понад 300 дітей і працюють 33 вчителі. Загалом школа розрахована на 700 учнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінкультури підтвердило "Кінокіт" і "Зеонбуд" статус критично важливих

Працівниця будинку культури на Донеччині отримала 15 років тюрми за держзраду

Через ворожий обстріл Білого Колодязя одна людина загинула, ще одна постраждала

ДБР викрило на хабарництві в.о. міського голови та депутата міської ради на Рівненщини

Противник найбільш активний на покровському та курському напрямках

Мінкультури підтвердило понад 30 театрам, операм, циркам, ансамблям, заповідникам і академіям статус критично важливих

Мінкультури підтвердило каналам "Ми-Україна", "5 канал", "1+1", "Прямий", "Інтер", ICTV, "Новий канал", СТБ, а також УП і NV статус критично важливих

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА