Інтерфакс-Україна
16:50 29.10.2024

Заступниця глави Офісу президента Мудра: Є зрушення в спірних моментах роботи зі створення трибуналу щодо агресії

1 хв читати

Core Group зі створення трибуналу щодо агресії відновила інтенсивність роботи, вже є зрушення щодо ключових спірних моментів, на початку наступного року очікують на вихід на конкретну модель трибуналу, зазначає заступниця глави Офісу президента Ірина Мудра.

"Ми відновили інтенсивність роботи робочої групи (Core Group) щодо трибуналу. Наразі погоджуємо, фіналізуємо узгодження моделі трибуналу", - сказала вона, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна" у вівторок у Києві.

За її словами, дискусії щодо найскладніших моментів у цьому питанні - імунітету так званої трійки, визначення злочину агресії та передачі заочних проваджень - тривають.

"Ці питання ще перебувають у стадії дискусії", - наголосила Мудра.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи є просування в ключовому спірному моменті щодо імунітету (президента РФ, прем'єра і глави МЗС), заступниця глави Офісу президента сказала: "Обговорюємо. Деталі - закрита інформація. Зрушення є".

"Ми відновили інтенсивність роботи й намагаємося вже наступного року дати конкретний результат роботи цієї Core Group," - підсумувала Мудра, додавши, що на початку наступного року планують вийти на конкретну модель трибуналу щодо агресії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА