Інтерфакс-Україна
13:08 25.10.2024

ВАКС підтвердив рішення про націоналізацію активів Усманова в Україні на 2 млрд грн

1 хв читати
ВАКС підтвердив рішення про націоналізацію активів Усманова в Україні на 2 млрд грн

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) залишила чинним рішення про стягнення в дохід держави розміщених в Україні активів російського олігарха Алішера Усманова та його бізнес-партнерів сім'ї Скоч і Стрешинського, які оцінюються більше ніж у 2 млрд грн.

"За результатами розгляду колегія суддів Апеляційної палати залишила без змін рішення ВАКС, а апеляційні скарги третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог, - без задоволення", - йдеться в повідомленні суду в п'ятницю.

Уточнюється, що розгляд апеляційних скарг третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Metalloinvest Trading AG і АТ "Нексайн", на рішення ВАКС від 25 вересня цього року було завершено 25 жовтня.

"Отже, рішення про стягнення в дохід держави активів зазначених осіб, зокрема залізорудної продукції та 100% статутного капіталу IT-компанії, набрало законної сили та оскарженню не підлягає", - зазначив ВАКС.

Згідно з інформацією заступника міністра юстиції Інни Багатих, ідеться про стягнення більше ніж 165 тис. тонн залізорудної продукції орієнтовною вартістю понад 2 млрд грн, а також 100% статутного капіталу ТОВ "Петер-Сервіс Україна" - IT-компанії, що раніше була під контролем Усманова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ зірвала спробу підриву українського воїна під час фіктивного "побачення"

Програма субсидій книгарням на оренду приміщень заблокована Мінфіном - Кравчук

Усі переговорні матеріали щодо вступу України в ЄС будуть передані Раді ЄС наступного тижня – Садовий

Група дітей повернулася з ТОТ Херсонської області

Український прапор у центрі Покровська підняли штурмовики полку "Скеля"

Керівник підприємства підозрюється у заволодінні 2,5 млн грн "Укрзалізниці" на постачанні запчастин для локомотивів

Необхідно розширювати програму "1000 годин контенту" на видавництво книг в паперовому й електронному форматах - депутатка Кравчук

Окупанти скинули авіабомбу на магазин в Сумській області, двоє загиблих

Мобільне укриття "Ковальська" отримало сертифікацію ДСНС

Прогнозувати строки відновлення Херсонської ТЕЦ неможливо, станція під постійним вогнем – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА