23:19 05.10.2024

На фронті було 147 бойових зіткнень, окупанти атакували на десяти напрямках - Генштаб

2 хв читати
На фронті було 147 бойових зіткнень, окупанти атакували на десяти напрямках - Генштаб
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Від початку цієї доби відбулося 147 бойових зіткнень, найбільша активність - на покровському і курахівському напрямках, йдеться у зведенні Генштабу Збройних сил України на 22.00 суботи.

За даними Генштабу, на покровському напрямку від початку цієї доби росіяни 28 разів намагалися прорвати нашу оборону неподалік населених пунктів Новоторецьке, Селидове, Крутий Яр, Лисівка і Промінь. Одне бойове зіткнення досі триває.

Противник зазнає значних втрат - сьогодні на цьому напрямку було знешкоджено 177 окупантів, 72 з них - безповоротно. Також знищено дві бойові броньовані машини та п'ять автомобілів. Крім цього, пошкоджено БМП, БТР і дві гармати противника.

На курахівському напрямку ворог також активний - 26 разів атакував наші позиції поблизу Цукуриного, Новоселидівки, Ізмайлівки, Гострого, Максимільянівки, Катеринівки, Костянтинівки та Антонівки. За уточненою інформацією, три бої - тривають.

На харківському напрямку ворог шість разів атакував оборонні рубежі наших воїнів неподалік Липці, Вовчанська та Стариці. Усі атаки противника були відбиті.

На куп'янському напрямку противник зосередив основні зусилля в районі населеного пункту Лозова, де атакував 12 разів, 7 боїв досі тривають. Крім того, десять разів проводив штурми в районах Новоосинового, Кучерівки, Петропавлівки, Степової Новоселівки, Піщаного, Глушківки та Кругляківки, тут українські захисники відбили всі атаки.

На лиманському напрямку протягом доби російські загарбники дев'ять разів атакували позиції українців неподалік Новосадового, Макіївки, Греківки та Торського. Наразі триває два бої.

На північному напрямку ворог найбільше наступав у районі Білогорівки, тут відбито 9 атак, ще один бій триває. Також російські окупанти атакували в районах населених пунктів Новосадове та Верхньокам'янське. Триває один бій у районі Верхньокам'янського.

На краматорському напрямку наразі триває п'ять бойових зіткнень поблизу Ступочок, Калинівки, Григорівки та Часового Яру, п'ять ворожих атак відбито нашими захисниками.

На торецькому напрямку росіяни 13 разів атакували сили оборони біля Дачного та Торецька. Наші воїни зупинили п'ять ворожих атак, вісім атак - тривають.

На времівському напрямку загарбники здійснили чотири наступальні дії неподалік Богоявленки. Під час усіх бойових зіткнень - зазнали невдачі.

На оріхівському напрямку мала місце одна безуспішна спроба противника просунутися в напрямку наших позицій неподалік Новоданилівки.

На інших напрямках ситуація суттєвих змін - не зазнала.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польща невдовзі передасть Україні чергову партію у 5 тисяч Starlink – віце-прем'єр уряду Польщі

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 176 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 90 ворожих атак - Генштаб

МОЗ домовився з виробниками про зниження цін ще на більш як 100 препаратів

Сухаревський: сто відсотків дронів, які летять по російській території – українського виробництва

Україна можливо підпише угоду щодо видобутку корисних копалин 28 лютого – ЗМІ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА