16:41 28.09.2024

Керівника реабілітаційного центру на Львівщині, якого підозрюють у насильстві над дітьми, відсторонили від роботи

1 хв читати
Керівника реабілітаційного центру на Львівщині, якого підозрюють у насильстві над дітьми, відсторонили від роботи

Керівника навчально-реабілітаційного центру у Львівській області відсторонили від роботи на час перевірки за фактом можливого насильства щодо дітей у навчальному закладі, повідомив голова обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Щодо заяви уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця (...). На місце виїхали правоохоронці та фахівці профільного департаменту Львівської ОВА. Львівська ОВА повністю сприяє розслідуванню", - написав він у телеграм-каналі.

"На час проведення перевірки керівника закладу відсторонили від роботи", - інформував Козицький.

Раніше про можливі факти насильства над дітьми в реабілітаційному центрі на Львівщині заявив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За словами Лубінця, діти розповіли, що директор закладу вчиняв дії сексуального характеру щодо дівчат, принижував, а також погрожував побиттям і поміщенням у психіатричну лікарню. Омбудсмен також додав, що діти та інші особи в їхніх інтересах зверталися в Національну поліцію, місцеву службу у справах дітей та департамент освіти, однак там не відреагували. А директор закладу бив тих, хто скаржився.

Трохи пізніше в суботу Офіс генерального прокурора повідомив про відкриття досудового розслідування за фактом сексуального насильства щодо неповнолітніх у цьому навчально-реабілітаційному центрі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Румунії затримали проросійського кандидата в президенти Джорджеску

Рада визнала результати навчання, здобутих громадянами України за кордоном - нардеп

Угодою з США враховано інтереси євроінтеграції України і співпрацю з міжнародними фінорганізаціями - Шмигаль

Держмитслужба України та міжнародна асоціація REACT підписали меморандум про боротьбу з контрафактом

Після підписання попередньої угоди Україна і США розпочнуть роботу над наступною угодою про створення Інвестиційного фонду відбудови - Шмигаль

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

Стефанчук закликав міжнародних партнерів не дати РФ навіть шансу утвердити свою окупацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА