14:21 23.09.2024

Капремонт ескалаторів на станції метро "Берестейська" розпочнеться 24 вересня - КМДА

1 хв читати
Капремонт ескалаторів на станції метро "Берестейська" розпочнеться 24 вересня - КМДА

Капітальний ремонт ескалаторів на станції метро "Берестейська" розпочнуть у вівторок, 24 вересня, він триватиме до 12 листопада, повідомила Київська міська державна адміністрація з посиланням на КП "Київський метрополітен".

"24 вересня на станції метро "Берестейська" розпочнуть почерговий капітальний ремонт ескалаторів. Плановий ремонт розпочнеться на ескалаторі №1 і триватиме орієнтовно до 12 листопада. Як повідомляє комунальне підприємство, востаннє цей ескалатор капітально ремонтували 2012 року", - зазначено в повідомленні КМДА.

Зазначається, що планові капітальні ремонти ескалаторів проводять орієнтовно раз на 10-12 років після пробігу в 150 тис. км. У рамках робіт ескалатор повністю розбирають, замінюють зношені запчастини та проводять інші необхідні роботи.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА