Інтерфакс-Україна
17:36 12.09.2024

Питання скасування вручення в школах медалей необхідно винести на громадське обговорення - Лісовий

1 хв читати

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий заявляє, що питання скасування вручення у школах золотих і срібних медалей необхідно винести на громадське обговорення.

"Медалі - це ініціатива депутатів (скасування вручення золотих і срібних медалей випускникам шкіл - ІФ-У), ми ще її не обговорювали з ними. Є певна традиція. Тому, я думаю, винесемо це на громадське обговорення і поспілкуємося щодо цієї ідеї", - сказав Лісовий журналістам на четвертому Саміті перших леді та джентльменів у четвер у Києві.

Міністр наголосив, що наразі не готовий коментувати таку ініціативу.

Як повідомлялося, 11 вересня комітет Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій рекомендував скасувати вручення у школах золотих і срібних медалей державного зразка. Пізніше голова комітету Сергій Бабак заявив, що школи й надалі зможуть вручати золоті та срібні медалі своїм випускникам, але не державним коштом.

У серпні освітній омбудсмен надіслав листа до Міністерства освіти і науки та профільного комітету Верховної Ради з пропозицією переглянути систему нагородження випускників шкіл золотою та срібною медалями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА