17:40 22.08.2024

У системі МВС нині працюють 6 реабілітаційних центрів для ветеранів - Клименко

1 хв читати

На сьогодні в системі Міністерства внутрішніх справ працюють шість реабілітаційних центрів для ветеранів, однак потрібне інноваційне технічне оснащення, а також підготовка фахівців-реабілітологів, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Мало побудувати реабілітаційний центр. Їх нині шість працює в системі Міністерства внутрішніх справ, потрібне інноваційне й технічне оснащення, а найголовніше, з чим ми стикалися і стикаємося до сьогодні, це відбір і підготовка фахівців-реабілітологів", - сказав Клименко на VIІ Щорічному міжнародному ветеранському форумі "Україна. Ветерани. Єдність" у Києві в четвер.

За словами міністра, міжнародні партнери допомагають навчати фахівців-реабілітологів.

Серед методів, які застосовують для реабілітації ветеранів, – ерготерапія, каністерапія. Десятьох собак навчено виводити людей зі ступору, коли вони потрапляють до медичного закладу.

Також застосовують метод іпотерапії. "Наші партнери, наші волонтери допускають нас до коней для того, щоб також із нашими військовими працювали", - пояснив міністр.

Клименко додав, що також на сьогодні відкрито 10 центрів адаптивного спорту для реабілітації ветеранів, спільно з партнерами туди завозять відповідне обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА