12:17 01.08.2024

Стартувало подання заяв для вступу на магістратуру

2 хв читати
Стартувало подання заяв для вступу на магістратуру

Розпочався прийом заяв на магістратуру на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

"На бюджет та контракт подання заяв буде відкрито до 18:00 22 серпня (за київським часом). Після цього заклади зможуть проводити додатковий набір лише на контракт (до 31 жовтня)", - ідеться в повідомленні міністерства.

У відомстві звертають увагу, що після подання першої заяви жодні дані в електронному кабінеті змінити неможливо, тому необхідно перевіряти, чи все правильно.

"Загалом можна подати до 15 заяв: максимально 5 – на бюджет, інші – на контракт. Для всіх заяв на бюджет потрібно встановити пріоритети від 1 до 5, де 1 – це найбажаніша для вступу заява", - розповіли в Міносвіти.

Крім того, повідомляється, що якщо абітурієнт має пільгу, то рекомендується звернутися до найближчого навчального закладу з відповідними документами для внесення інформації до відповідного реєстру.

"Скасувати заяву на бюджет без втрати пріоритету можна тільки до того, як її розгляне заклад освіти (тобто до присвоєння статусу "Зареєстровано у закладі освіти" або "Потребує уточнення вступником). Після цього скасувати заяву можна тільки з втратою пріоритету", - додали у відомстві.

Міносвіти повідомило, що списки рекомендованих на бюджет буде оприлюднено до 24 серпня, а підтвердити вибір місця навчання таким вступникам потрібно буде до 18:00 26 серпня.

Після цього, з 28 серпня, розпочнеться надання рекомендацій на контракт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА