Інтерфакс-Україна
15:44 16.02.2024

"Київтеплоенерго" підтвердило відповідність безпеки праці та охорони здоров'я міжнародному стандарту

2 хв читати
"Київтеплоенерго" підтвердило відповідність безпеки праці та охорони здоров'я міжнародному стандарту

Комунальне підприємство "Київтеплоенерго" (КТЕ) успішно пройшло другий наглядовий аудит і підтвердило чинність міжнародного сертифіката ISO 45001:2018 "Система менеджменту охорони здоров'я та гарантування безпеки праці" на підприємстві.

"Цей міжнародний сертифікат у 2022 році "Київтеплоенерго" отримало першим серед комунальних підприємств столиці", - повідомила компанія в п'ятницю.

2

Як зазначили в КТЕ, аудит засвідчив успішне виконання плану впровадження міжнародного стандарту ISO 45001:2018 на 2020-2023 роки та підтвердив, що система менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці "Київтеплоенерго" відповідає міжнародно встановленим вимогам.

1

У структурних підрозділах підприємства стандартизовано процеси управління, встановлено критерії та контрольні точки організації роботи персоналу, розроблено карту ідентифікації небезпек та оцінки ризиків, визначено управління ними.

Для подальшого функціонування системи менеджменту понад 40 працівників "Київтеплоенерго" отримали сертифікати управління процесом ідентифікації небезпек та оцінки ризиків, а також сертифікати управління процесами аудиту.

"Безпека праці та здоров'я персоналу - один із пріоритетів роботи нашого підприємства. Особливо важливо це зараз - коли енергетика Києва перебуває під постійним прицілом ворога. Відповідність організації робочого процесу, безпеки та продуктивності праці вимогам міжнародного стандарту підтверджує ефективність нашої роботи в цьому напрямі", - зазначила заступниця директора з інвестиційної діяльності та перспективного розвитку "Київтеплоенерго" Юлія Орел.

Підприємство у 2023 році також отримало сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2015 "Система екологічного управління".

"Це засвідчило відповідність екологічного менеджменту та стандартів підприємства міжнародним нормам, які є значно суворішими за українські", - доповнили в компанії.

"Київтеплоенерго" є найбільшим теплопостачальним підприємством в Україні та третім за величиною в Європі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА