Інтерфакс-Україна
18:53 22.03.2022

Компанія Rauta розробила технологію будівництва житла, що швидко монтується, з сендвіч-панелей

1 хв читати

Інженерно-будівельна компанія Rauta розробила технологію будівництва із сендвіч-панелей, що дає змогу прискорити спорудження одноповерхових житлових будинків.

"Ключовою ціллю проекту стало створення надійних, функціональних та енергоефективних будинків у найкоротший термін. Ергономіка планувань продумана так, що навіть у будинку площею 26 кв. м зможе комфортно проживати сім'я з трьох-чотирьох осіб", - наведено в пресрелізі слова директора Rauta Андрія Озейчука.

Відповідно до проєкту, використання сендвіч-панелей не потребує спорудження каркасу, що дає змогу знизити вартість будівництва. Термін ефективної експлуатації таких будівель - 50 років.

Розроблені планування включають котеджі площею від 26 кв. м до 139 кв. м.

"Планування площею 26 кв. м і 49 кв. м можуть розміщуватися блоками з облаштуванням загальних перегородок. Таке рішення дає змогу максимально швидко споруджувати містечка для поселення людей, які гостро потребують житла", - йдеться у повідомленні.

Згідно з пресрелізом, розміщення на дахах таких будинків сонячних панелей дасть змогу отримати житло з нульовим енергоспоживанням.

Інженерно-будівельна компанія Rauta займається проєктуванням будівель, постачанням, монтажем та обслуговуванням каркасів, сендвіч-панелей, фасадів, швидкомонтованих будівель та ін. Компанія виступає ексклюзивним постачальником в Україну продукції фінського концерну Ruuki.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПриватБанк надав "Нафтогазу" черговий кредит на 5 млрд грн для імпорту газу

Штрафи за незаконну рубку ялинок перед новорічними святами підвищено втричі – "Ліси України "

Уряд США підтримує план Іраку передати "Західну Курну -2" від ЛУКОЙЛу американському оператору

Кількість платників податків у "Клубі білого бізнесу" зросла на 7% - ДПС

Держбюджет-2026 передбачає 16,1 млрд грн фінансування культурної сфери

IFC вперше має намір інвестувати в капітал українських страхових компаній-голова НБУ

Нардеп Гурін: Підняття зарплат військовим має відбутися за рахунок детінізації зарплат та "агресивних" заходів

Експорт українського пшеничного борошна за 5 міс.-2025/26 МР скоротився на 11%

Кабмін скасував 72-годинну перевірку для бронювання, воно здійснюватиметься швидше – Мінекономіки

Держава в 2026р. спрямує на агрострахування 60 млн грн - Мінекономіки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА