Інтерфакс-Україна
11:41 14.09.2021

Кабмін звільнив голову "Укртрансбезпеки" й офіційно призначив Кузькіна на посаду голови "Укравтодору"

1 хв читати
Кабмін звільнив голову "Укртрансбезпеки" й офіційно призначив Кузькіна на посаду голови "Укравтодору"

Кабінет Міністрів розпорядженням №1080-р від 13 вересня звільнив Єгора Прокопчука з посади голови Державної служби України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека").

Прокопчука було призначено головою "Укртрансбезпеки" з 25 вересня 2020 року шляхом укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також Кабмін розпорядився звільнити з посади першого заступника голови Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") Євгена Кузькіна (розпорядження №1081-р), якого було призначено на посаду голови "Укравтодору" 26 серпня 2021 року.

"Призначити Кузькіна Євгена Юрійовича головою Державного агентства автомобільних доріг України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов'язків до 19 травня 2022 року з оплатою праці відповідно до законодавства", - наголошується в розпорядженні кабміну №1082-р від 13 вересня.

Крім того, Кабмін із 16 вересня 2021 року і до призначення в установленому порядку тимчасово поклав виконання обов'язків голови "Укртрансбезпеки" на заступника голови зазначеної служби Микиту Лагуніна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

Шмигаль про три ключові завдання на посаді глави Міненерго: відновлення, стійкість і модернізація

Банкіри очікують стабілізації курсу гривні найближчим часом, різкого ослаблення не прогнозують

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА