Інтерфакс-Україна
10:36 03.06.2021

Кабмін зареєстрував у Раді "ресурсний" законопроект

1 хв читати
Кабмін зареєстрував у Раді "ресурсний" законопроект

Кабінет Міністрів зареєстрував у парламенті законопроект із поправками до Податкового кодексу щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, так званий ресурсний законопроект (№5600).

Згідно з текстом документа на сайті Верховної Ради, законопроект пропонує проіндексувати ставки акцизного податку на алкоголь, екологічного податку та орендної плати за користування радіочастотним ресурсом з урахуванням інфляції в 2020 році та збільшити на 5%, а також на 14,5% підвищити ставку ренти за користування надрами.

Крім цього, уряд пропонує надати право податковим органам стягнути податковий борг без звернення до суду, забезпечити податковою заставою донарахованих за результатами перевірок сум на час адміністративного або судового оскарження. Також законопроект містить пропозицію обмежити в праві виїзду керівника компанії за кордон до повного погашення податкового боргу, а також уповноважити Держмитну службу отримувати запит на інформацію від платника податків не тільки за фактом правопорушення, а й з інших питань, пов'язаних з оподаткуванням та можливими порушеннями.

Законопроект також передбачає обкладання податком на доходи фізосіб (18%) доходів, одержаних від продажу протягом року третього і наступних об'єктів нерухомості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

Центр Gen.Hope відновлення українських дітей знайшов перші $7 млн у канадських та британських донорів

Україна отримала $125,2 млн за проєктами Світового банку LEARN та THRIVE на освіту та охорону здоров’я

Кредиту ЄС EUR90 млрд недостатньо, треба далі працювати над репараційним кредитом – Марченко до країн G7

Кабмін розподілив понад 460 млн грн на автономне енергоживлення та розрахунки за комунальні послуги для закладів освіти

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА