Інтерфакс-Україна
11:37 12.06.2025

Мінагрополітики та Світовий банк домовилися про розширення співпраці

1 хв читати
Мінагрополітики та Світовий банк домовилися про розширення співпраці

Міністерство аграрної політики та продовольства і Світовий банк планують розширити співробітництво у сфері розвитку українського АПК.

Домовленість про це було досягнуто за підсумками переговорів міністра аграрної політики та продовольства Віталія Коваля з керуючою директоркою з операційної діяльності Світового банку Анною Бьєрде, повідомила пресслужба міністерства.

Згідно із повідомленням, сторони домовилися про розширення співпраці за трьома напрямами: підготовка аналітичних даних для ухвалення рішень у сфері АПК; інституційна підтримка Мінагрополітики з фокусом на інтеграцію в політики та стандарти ЄС; реалізація програм для понад 200 тис. малих і середніх фермерів, як основи аграрної стійкості України.

"Наша мета – не лише зберегти, а трансформувати українське агро, відповідно до норм і можливостей ЄС. І той адвокаційний майданчик, який сьогодні забезпечує команда Світового банку у Відні, – це насправді ключ до швидшої та успішнішої євроінтеграції", – наголосив Коваль.

Крім того, під час зустрічі з представниками Світового банку на чолі з регіональним директором зі сталого розвитку Європи та Центральної Азії Самехом Вахбою обговорювалася можливість поглиблення співпраці у сфері зрошення. Зокрема, ішлося про перезавантаження плану розвитку іригаційної системи, аби залучити допомогу в більшу кількість областей України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА