Інтерфакс-Україна
18:57 22.01.2025

Держпродспоживслужба звернеться до Ради щодо врегулювання обігу та вмісту нікотину у паучах - Ткачук

1 хв читати

Держпродспоживслужба звернеться до Верховної Ради щодо врегулювання обігу та вмісту нікотину у паучах, заявив голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук у середу. 

"Поточна ситуація потребує негайного врегулювання, адже чинне законодавство наразі не встановлює чітких нормативів щодо максимально допустимої кількості нікотину у таких продуктах, що ускладнює контроль за їх обігом", - заявив він  під час експертної дискусії на тему: "Запровадження регулювання рівня вмісту нікотину в нікотинових подушечках (паучах): роль Держпродспоживслужби в процесі забезпечення права споживача на безпечність продукції".

Крім того, Ткачук зазначив, що наразі у Верховній Раді вже є певні законодавчі акти, які зареєстровані для врегулювання цього питання.

"Ми звернемось до Верховної Ради з ініціативою для врегулювання та реалізації політики в цій сфері. Ми розраховуємо, що в подальшому нас почують народні депутати", - додав він.

Окрім цього Ткачук нагадав, що Україна, рухаючись в європейському векторі має запровадити аналогічні стандарти Директиви Європейського парламенту і Ради ЄС 2014/40/ЄС від 3 квітня 2014, які передбачають, що концентрація нікотину у безтютюновихнікотиновмісних продуктах не повинна перевищувати 20 мг.

ОСТАННЄ

НБУ, НКЦПФР та Мінфін до червня 2025р підготують концептуальну записку реформ інфраструктури фінринку

Мінекономіки надасть 28 переробним підприємствам загалом 157,9 млн грн грантових коштів в рамках програми

Експорт пшениці у квітні 2025р. може скласти 1 млн тонн - аналітики

"Укрзалізниця" не змогла відновити головну автоматизовану систему вантажних перевезень, кількість паперових документів перевищила 50 тис.

Вакантні посади в Раді НБУ будуть заповнені до кінця квітня – програма з МВФ

Шмигаль: Загальний дефіцит фінансування потреб на відбудову у 2025 р. становить майже $10 млрд

CreditKasa, "Фінако", "Укрфінжитло", "Атлана" і CreditPlus очолили список фінкомпаній за доходом від фінпослуг у 2024р.

ДПС ідентифікуватиме громадян, що займаються торгівлею через інтернет та отримують грошові перекази

Уряд дозволив бронювати робітників АОЗ та ДОТ і спростив вимоги для енергокомпаній

ВАКС за 21 місяць розгляду справи щодо стягнення на користь держави активів VS Energy дійшов до підсумкових пояснень сторін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА