Інтерфакс-Україна
13:46 19.09.2024

"Укрнафта" за 8 міс. збільшила непаливний продаж на АЗК удвічі

2 хв читати
"Укрнафта" за 8 міс. збільшила непаливний продаж на АЗК удвічі

ПАТ "Укрнафта" в січні-серпні 2024 року збільшила виручку від реалізації супутніх товарів і послуг у своїй мережі АЗК удвічі порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомила компанія на фейсбук-сторінці.

За її даними, кількість непаливних чеків за цей період зросла на 71%.

Загалом на АЗК UKRNAFTA за вісім місяців продано 9,1 млн одиниць товару проти 5,3 млн у січні-серпні 2023-го.

Конверсія - співвідношення між паливним і непаливним продажем - за цей період становила 0,29. У 2023 році - 0,21, у 2022 - 0,12. Мета компанії - досягти одиниці.

"Компанія продовжує переобладнання АЗК, відкриваючи маркети там, де раніше був продаж з «кіосків», що значно покращує клієнтський сервіс", - наголошується в повідомленні.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 р. компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 545 АЗК - 460 власних і 85 в управлінні.

Як повідомлялося, "Укрнафта" в січні-червні 2024 року отримала 10,6 млрд грн чистого прибутку.

Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року "Укрнафта" випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКартка", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція. У листопаді 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передачу державі частки корпоративних прав компанії, яка належала приватним власникам і якою наразі управляє Міноборони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ІМК у 2024р отримав чистий прибуток $54,5 млн

Україна в 2024/25 МР експортувала 494 тис. тонн цукру – "Укрцукор"

Мінекономіки та парламентський комітет розширять перелік локалізованих товарів через звернення виробників

Експорт зерна з початку 2024/25 МР відстає на 6 млн тонн від минулорічного - Мінагрополітики

Мінекономіки та EMF мають намір створити дорадчу раду з питань житлового фінансування в Україні

Аграріям в 2025р планують повернути в роботу 65 тис. га розмінованих сільгоспугідь – перший замміністра агрополітики

Виробники ще 25 видів продукції долучаться до політики локалізації – депутат

Основним позитивом весняної посівної кампанії-2025 є сталість роботи аграріїв – міністр агрополітики

Revolut веде перемовини з НБУ про отримання банківської ліцензії

Експорт агропродукції у квітні скоротився на 23,4%, ріст продемонстрували тільки рослинні олії - УКАБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА