Інтерфакс-Україна
16:57 17.09.2025

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

1 хв читати
На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Питання проведення виборів в України обговорювалося під час зустрічі президента України з парламентською фракцією "Слуга народу", однак у нинішніх умовах війни провести їх неможливо, повідомив народний депутат України від цієї фракції Олександр Федієнко.

"Вибори взагалі не обговорюються. Вчора була зустріч з президентом України. Про це вже написали всі. Звісно, це питання піднімалося там. І особисто я раджу всім своїм колегам, які думають про вибори, кажуть про вибори: я можу з собою взяти кожного в Костянтинівку або Куп’янськ, для того щоб для себе зрозуміли що таке війна і чи можна взагалі проводити вибори", - сказав він журналістам під час пленарного засідання Верховної Ради у середу.

Федієнко зазначив, що президент говорив про необхідність ухвалення "складних рішень" у разі погіршення ситуації на фронті, однак не уточнив, про які саме йдеться.

За словами депутата, на зустрічі з главою держави були присутні близько 170 парламентарів із фракції "Слуга народу".

Як повідомлялося, 16 вересня в Офісі президента відбулась зустріч із депутатами "Слуги народу", вона тривала півтори години. За даними ЗМІ, на зустрічі було приблизно 150 членів із 230 депутатів, зареєстрованих станом на 17 вересня 2025р.

Учасниця зустрічі народний депутат Ліза Богуцька повідомила, що на зустріч з президентом України Володимиром Зеленським прийшла лише половина фракції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА